Drodzy Ósmoklasiści!

Przed Wami ważny etap i jednocześnie pierwszy tak istotny egzamin w Waszej edukacyjnej drodze. To czas, w którym możecie wykorzystać wiedzę, umiejętności i doświadczenia zdobywane przez ostatnie lata nauki.

Z okazji egzaminu ósmoklasisty życzymy Wam przede wszystkim spokoju, opanowania i wiary we własne możliwości. Niech każdy dzień egzaminów będzie okazją do pokazania tego, ile potraficie i jak wiele już osiągnęliście.

Życzymy Wam jasnego umysłu, trafnych odpowiedzi oraz satysfakcji z uzyskanych wyników. Niech zdobyta wiedza, wytrwałość i odwaga pomogą Wam realizować marzenia oraz otworzą drzwi do wymarzonych szkół i dalszych sukcesów.

Trzymamy za Was kciuki i mocno wierzymy w Wasze możliwości!