VI sesja Rady Seniorów Gminy Trzebownisko

W poniedziałek, 30 marca 2026 r., odbyła się VI sesja Rady Seniorow Gminy Trzebownisko. Podczas spotkania poruszono szereg istotnych tematów dotyczących polityki senioralnej w naszej gminie.Dyskutowano m.in. nad opracowaniem projektu strategii senioralnej oraz przygotowaniem do działań związanych z jej wdrażaniem.

Ważnym punktem w czasie trwania sesji były również informacje na temat realizowanych programów z zakresu profilaktyki zdrowotnej oraz dostępnych świadczeń zdrowotnych dla seniorów.Nie zabrakło także rozmów o bieżących sprawach ważnych dla mieszkańców naszej gminy. Spotkanie odbyło się w okresie poprzedzającym Święta Wielkanocne, czemu towarzyszyła miła, świąteczna atmosfera.

Dziękujemy członkom Rady Seniorów za zaangażowanie i aktywny udział w budowaniu przyjaznej przestrzeni dla seniorów!

  1.  
  2.  
  3.  
  4.