homemapkontakt Czcionka: Zmniejsz czcionke Normalny rozmiar Powiększ czcionkę /  Kontrast Wersja kontrastowa Dla niesłyszących  /​  BIP  / fbtw /  jezykjezyk angielski

XI Powiatowe Zawody Sportowo-Pożarnicze

2019-10-01
W niedzielę 29 września odbyły się XI Powiatowe Zawody Sportowo-Pożarnicze w Pogwizdowie Starym. Z 12 drużyn męskich biorących udział w turnieju bezkonkurencyjni okazali się strażacy z Niechobrza, zaś wśród 7 drużyn żeńskich startujących w grupie C zwyciężyła drużyna z Wólki Podleśnej. Strażacy rywalizowali w następujących konkurencjach: ćwiczenie bojowe, bieg sztafetowy 7x50 m z przeszkodami i ćwiczenie musztry. Komisję sędziowską powołał Komendant Miejski PSP w Rzeszowie st. bryg. Tomasz Baran, a sędzią głównym zawodów był bryg. Tomasz Korniewicz.

VII MIEJSCE: OSP PRZEWROTNE.

Jednostki, które zwyciężyły w niedzielnych zawodach i zajęły pierwsze trzy miejsca w swoich kategoriach uhonorowano pamiątkowymi pucharami, medalami i dyplomami. Za udział w zawodach nagrodzono również najmłodszą i najmłodszego uczestnika zmagań: grupie A - Piotra Jandę z OSP Wólka Podleśna, a w grupie C - Izabelę Ryś z OSP Łukawiec. Za najlepiej wykonane ćwiczenie musztry wyróżnione zostały OSP Wólka Podleśna w grupie A (62 pkt.) i OSP Przewrotne w grupie C (64 pkt.).

Reprezentantów z naszej gminy podczas zawodów wspierał i zagrzewał do walki Wójt Gminy Trzebownisko – Pan Lesław Kuźniar, który uczestniczył również w uroczystym wręczeniu pucharów i nagród.

Czytano: 2179 razy